návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Miley Cyrus má po rozchodu s manželem a románku s holkou novou lásku. Jak dlouho jí vztah se sexy krasavcem vydrží?

Slavné zpěvačce se po ohlášeném rozvodu zapalují lýtka. Kdo skončil v její posteli tentokrát?
Vydáno: 07.10.2019
Bude Cody jen dalším zpěvaččiným flirtem?
Autor: profimedia.cz Bude Cody jen dalším zpěvaččiným flirtem?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hudební hvězda Miley Cyrus zažívá malinko přelétavější období. Teprve před dvěma měsíci ohlásila po 7měsíčním manželství rozvod s hercem Liamem Hemsworthem, hned poté začala randit s krásnou bloggerkou Kaitlynn Carter. Její románek s holkou ale vydržel sotva měsíc a nyní se jí zalíbil pro změnu zase muž.

Novým partnerem Miley Cyrus je totiž australský zpěvák Cody Simpson. Dvojice byla před pár dny načapána při společné večeři v Los Angeles a fotografie fanoušků se samozřejmě brzy dostaly do médií. Miley ihned poté na Twitteru vztah potvrdila a nyní už s Codym vesele sdílí fotografie na sociálních sítích. Zároveň fanouškům vzkázala, že je dospělou ženou a může si dělat, co chce. „Jsem dospělá a rozhoduji se jako dospělá osoba, která zná pravdu, detaily, realitu. Lidé ´vědí´ pouze to, co vidí na internetu,“ napsala Miley.

S Codym se zná zpěvačka už 5 let a jsou dlouhodobí přátelé. Přátelství ovšem nyní přerostlo nejspíš v něco víc. Otázkou je, na jak dlouho. Miley nejspíš prožívá další ze svých divočejších fází a fanoušci si na internetu kladou otázku, jestli i nejnovějšího partnera zase brzy nevymění. Zda se jedná o flirt či vážný vztah, se možná dozvíme už brzy.

Charlieho andílci v novém klipu 1

VIDEO: Nejvíc sexy klip roku?! Miley Cyrus v nové písničce olizuje Arianu Grande, zatímco Lana Del Rey…

Miley spolu s Kaitlynn Carterovou.

FOTO: Miley Cyrus poprvé promluvila o svém rozvodu! Proč se zpěvačka s manželem rozchází?

Článek je zařazen v: Miley Cyrus , nový přítel , partner , přítel , cody simpson , rozvod , Liam Hemsworth , rozchod