reklama

reklama

Záběry z pohádky Zakleté pírko. 4
Autor: Fénix Film Záběry z pohádky Zakleté pírko. 4

Pohádka Zakleté pírko a rozhovor s Markem Lamborou

Publikováno: 29.11.2019
Nová pohádka Zdeňka Trošky Zakleté pírko vstoupí do kin 2. ledna 2020, ale již v průběhu letošního prosince se uskuteční řada mimořádných předvánočních předpremiér. Hlavní role vytvářejí Anastasia Chocholatá a Lukáš Pavlásek. Jednu z rolí ve filmu vytvoří i herec z nového primáckého seriálu Slunečná Marek Lambora.

reklama

Hlavní hrdinka Aninka se společně s vodníkem vydává do světa vysvobodit ze zakletí svého milého Vítka, jehož čarodějnice proměnila v ptáka. Na společné cestě čeká Aninku a jejího průvodce řada dobrodružství, napínavých situací i veselých příhod. Při svém putování se dostanou až na zámek hraběnky a hraběte, jejichž syna postihla podivná nemoc, kterou se marně snaží doktoři vyléčit. Podaří se to Anince? Nemocného mladého hraběte si zahrál právě Marek Lambora. „Teď vypadám spíš jako hraběnka,“ žertoval mladý herec v maskérně před natáčením, když mu tým Neveny Thielové upravoval dlouhovlasou paruku.

Jak se mu pracovalo se Zdeňkem Troškou? A věří na lásku, která v pohádce jako vždy zvítězí? Odpovědi na videu zde:

Zakleté pírko - rozhovor s Markem Lamborou
Zakleté pírko - rozhovor s Markem Lamborou

Zakletého prince Vítka hraje Petr Urban, princeznu Ebenii Sara Sandeva – poprvé v pohádce v záporné roli, zlé sestry si s chutí vytvořily Šárka Vaculíková a Lucie Polišenská. Hraběcí pár vytvářejí Andrea Hoffmannová a Martin Stránský, další postavy hrají Dana Syslová, Jitka Smutná nebo Václav Svoboda.

Zakleté pírko vzniká v produkci společnosti Fénix Film Dany Volákové a Michaely Flenerové. Koproducenty filmu jsou společnosti Flamesite, TTP Invest, SvětSoučástek.cz a Andanza. Generálním partnerem je AVE, hlavním partnerem je TV Prima. Výroba filmu byla podpořena Jihočeským krajem z programu filmových pobídek. Do kin film uvede společnost Cinemart.

Záběry z pohádky Zakleté pírko. 3

Pohádka Zakleté pírko: Jak se dělaly triky

Zakleté pírko je dotočené 4

Pohádka Zakleté pírko představuje trailer

reklama