Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Showbyznys

Rytmus a Lavi z Vyšehradu totálně vyhlásili tuhle slovenskou verzi slavného hitu. Nazpívají spolu song?

Dočkáme se nečekaného hvězdného duetu?
Vydáno: 31.03.2017
Nazpívá Lavi další song?

Herec Jakub Štáfek se momentálně ocitá díky seriálu Vyšehrad na vrcholu popularity a z jeho fotbalové primadony Laviho se stal během pár epizod miláček publika. Před pár dny pak svou slávu přiživil svou první hip-hopovou písní Deby Song, která se ihned stala internetovým hitem. A zdá se, že se mu v hudbě zalíbilo a on už v hlavě chystá svůj další hit.

Z Laviho je rapper.

Rytmus se může zahrabat! Fotbalový bůh Lavi z Vyšehradu přichází s rapovým songem, s kterým zbourá hitparády! Jak se vám líbí?

Herec to alespoň prozradil na facebookové stránce Laviho, kde fanouškům s humorem naznačil, že příště by mohl “nazpívat“ nějakou pomalou baladu. A možná si také vyhlídl dalšího interpreta, s nímž by chtěl nazpívat duet. A tím není nikdo menší, než rapper Rytmus! Lavi totiž sdílel jeho video, v němž si dělá srandu ze slovenské předělávky slavného hitu We are the World.

Rytmus píseň ve videu označí za totální amatérismus a Štáfek ho v jeho drsném vyjádření podporuje. Doufá potom, že jeho případný pomalý song nedopadne stejně tragicky. Jeho internetoví fanoušci pak zase doufají, že na další hudební spolupráci se domluví právě s Rytmusem. Ostatně, už ve svém Derby Songu ukázal, že by se vedle slovenského rappera rozhodně neztratil.

Přijde vám tohle vtipné?

Rytmus sprostě zaútočil na vlastní fanynku! Na její dotaz odpověděl tímto trapným způsobem!

Rytmus a Dara Rolins

GALERIE: Nechutná dovolená s Rytmusem! Dara Rolins mu u bazénu okusovala nehty na nohou!

Reklama
Článek je zařazen v: rytmus, song, lavi, Jakub Štáfek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama