Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Showbyznys

Rytmus se může zahrabat! Fotbalový bůh Lavi z Vyšehradu přichází s rapovým songem, s kterým zbourá hitparády! Jak se vám líbí?

Už není jen fotbalový esem, které chce hrát za Barcu a Real, ale také rapperem!
Vydáno: 29.03.2017
Z Laviho je rapper.

Internetový seriál Vyšehrad se stal v posledních měsících doslova fenoménem a z hlavní postavy, fotbalové primadony Laviho, je hvězda, jejíž hlášky citují lidé i slavné osobnosti. A jeho představitel Jakub Štáfek rozhodně ví, jak této popularity využít a potěšit nespočet svých fanoušků. Čekání na další díly Vyšehradu se jim totiž rozhodl zpříjemnit parádním hip-hopovým songem!

Přijde vám tohle vtipné?

Rytmus sprostě zaútočil na vlastní fanynku! Na její dotaz odpověděl tímto trapným způsobem!

V něm se dal Lavi dohromady s hudebníkem Vojtaanem, s nímž dal dohromady píseň. Ta by se mohla z fleku stát aktuální fotbalovou hymnou, která navíc láká na blížící se derby mezi Spartou a Slavií. Berou si v ní na paškál aktuální situaci v tuzemské fotbalové lize včetně současných problémů Sparty, chování fanoušků a nechybí samozřejmě ani rýpnutí do rivala z Plzně. A vznikl z toho hit, který musí díky vtipnému textu potěšit každého fanouška seriálu. A nutno říct, že Lavi by se jako rapper rozhodně neztratil.

Natočil DeeThane nový hit?

Youtuber DeeThane je tu s novým songem! Má tahle pecka šanci vyhrát Slavíka?

Čím Rytmus naštval fanoušky?

VIDEO: Skandál! Rytmus se takhle drsně vysmívá vlastním fanouškům. Stal se za to terčem útoků

Reklama
Článek je zařazen v: rytmus, rapper, Vyšehrad, song, lavi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama