Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

Tři NEJ šílenosti finských „Jackass“: Nazí tankovali benzín poslepu a mnohem víc

Partička Jackass, která předvedla své "umění" i na televizi Prima, inspirovala spoustu lidí po celém světě. Třeba tihle čtyři chlápci jménem Dudesons sice pocházejí z chladného severu, ale mají v sobě tolik energie, že by trumfli i Temelín. Podívejte se na jejich tři "nejhorší" kousky.
Vydáno: 18.02.2014
Dudesons

Traktorový kolotoč

Už jste se někdy zkoušeli svézt uvnitř zadního kola traktoru? Nejspíš ne, pokud nejste cvok jako bloňdák Jarno. Za volant usedl jeho parťák z Dudesons Jarppi, který s nohou na plynu svoje monstrum a vyklepaného Jarna nijak nešetří. Ten se zběsilou rychlostí otáčí spolu s kolem traktoru skoro až do bezvědomí. Kam se hrabe centrifuga od NASA…

JackAss1

Gumball

Kola a motory kluci z Dudesons zbožňují, takže je jasné, že nemohli chybět na Gumballu v roce 2013, kde se na bláznivé cestě Evropou sešli celebrity a milionáři všeho druhu, tehdy třeba David Hasselhoff.

Tento závod bývá označován jako tajný, ale každoročně jsou závodící auta svým luxusním nebo crazy designem zcela k nepřehlédnutí. To druhé platilo pro Dudesons, jejichž auto připomínalo modrého plyšového slona. Klukům z téhle finské partičky ale nestačilo jen dráždit policajty vzhledem svého auta. Během Gumballu se každý den převlékali do jiných přestrojení – jednou byli za zvířata, jindy za Santa Clause, vzali na sebe i oblečky pro S/M hrátky. Každý den závodu prováděli show pro okolí, která však zpravidla nenašla pochopení u místní policie.

Jedna z jejich největších šíleností Dudesons při Gumballu byla, že zastavili na estonské čerpací stanici nazí a předstírali, že jsou slepí.

JackAss2

Nechat se skácet spolu se stromem

Finsko je proslulé krásnou přírodou a rozlehlými hustými lesy, jak víte ze školy. Možná že Dudesons chtěli svět upozornit na krásu jejich země (spíš ne) nebo udělat další šílený kousek (spíše ano). Každopádně se v Santa oblečcích a s motorovou pilou v ruce vydali najít nejvyšší strom v okolí, aby ho společně porazili i s jedním z nich, který se zoufale přidržoval špičky statného smrku, než s sebou spolu s pokáceným stromem následně praštil o zem. Ještě že všude ležela vysoká vrstva sněhu.

JackAss3

Mohlo by vás zajímat

Turné Miley Cyrus: Marihuana, sexy pohyby a samozřejmě svůdné olizování...

Turné Miley Cyrus: Ruka v rozkroku a trikot z lístků marihuany


Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Adrenalin na sněhu

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Tomuhle se říká adrenalin!

Reklama
Článek je zařazen v: partička, NASA, závod, David Hasselhoff, traktor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama