Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Showbyznys

Tři NEJ šílenosti finských „Jackass“: Nazí tankovali benzín poslepu a mnohem víc

Partička Jackass, která předvedla své "umění" i na televizi Prima, inspirovala spoustu lidí po celém světě. Třeba tihle čtyři chlápci jménem Dudesons sice pocházejí z chladného severu, ale mají v sobě tolik energie, že by trumfli i Temelín. Podívejte se na jejich tři "nejhorší" kousky.
Vydáno: 18.02.2014
Dudesons
Dudesons Autor: archiv
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Traktorový kolotoč

Už jste se někdy zkoušeli svézt uvnitř zadního kola traktoru? Nejspíš ne, pokud nejste cvok jako bloňdák Jarno. Za volant usedl jeho parťák z Dudesons Jarppi, který s nohou na plynu svoje monstrum a vyklepaného Jarna nijak nešetří. Ten se zběsilou rychlostí otáčí spolu s kolem traktoru skoro až do bezvědomí. Kam se hrabe centrifuga od NASA…

JackAss1

Gumball

Kola a motory kluci z Dudesons zbožňují, takže je jasné, že nemohli chybět na Gumballu v roce 2013, kde se na bláznivé cestě Evropou sešli celebrity a milionáři všeho druhu, tehdy třeba David Hasselhoff.

Tento závod bývá označován jako tajný, ale každoročně jsou závodící auta svým luxusním nebo crazy designem zcela k nepřehlédnutí. To druhé platilo pro Dudesons, jejichž auto připomínalo modrého plyšového slona. Klukům z téhle finské partičky ale nestačilo jen dráždit policajty vzhledem svého auta. Během Gumballu se každý den převlékali do jiných přestrojení – jednou byli za zvířata, jindy za Santa Clause, vzali na sebe i oblečky pro S/M hrátky. Každý den závodu prováděli show pro okolí, která však zpravidla nenašla pochopení u místní policie.

Jedna z jejich největších šíleností Dudesons při Gumballu byla, že zastavili na estonské čerpací stanici nazí a předstírali, že jsou slepí.

JackAss2

Nechat se skácet spolu se stromem

Finsko je proslulé krásnou přírodou a rozlehlými hustými lesy, jak víte ze školy. Možná že Dudesons chtěli svět upozornit na krásu jejich země (spíš ne) nebo udělat další šílený kousek (spíše ano). Každopádně se v Santa oblečcích a s motorovou pilou v ruce vydali najít nejvyšší strom v okolí, aby ho společně porazili i s jedním z nich, který se zoufale přidržoval špičky statného smrku, než s sebou spolu s pokáceným stromem následně praštil o zem. Ještě že všude ležela vysoká vrstva sněhu.

JackAss3

Mohlo by vás zajímat

Turné Miley Cyrus: Marihuana, sexy pohyby a samozřejmě svůdné olizování...

Turné Miley Cyrus: Ruka v rozkroku a trikot z lístků marihuany


Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Adrenalin na sněhu

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Tomuhle se říká adrenalin!

Článek je zařazen v: partička , NASA , závod , David Hasselhoff , traktor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama