Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

VIDEO: Podívejte se, jak to Christian a Anastasia z Padesáti odstínů temnoty drsně rozjíždějí ve ŽHAVÉ scéně uvnitř výtahu!

„Žádná pravidla“, tak zní motto hlavních hrdinů nadcházejícího pokračování Padesáti odstínů šedi.
Vydáno: 07.02.2017
Drsná scéna ve výtahu

Snímek Padesát odstínů šedi máme sice rádi asi tak, jako pravidelné návštěvy zubaře, minimálně jednu věc mu však upřít nemůžeme. Jeho sexy obsazení. Jamie Dornan a Dakota Johnson jsou oba výteční herci a i když v téhle prosťoučké sérii nemají příliš co hrát, dá se na ně alespoň hezky koukat.

Článek

Příkladem budiž i nový klip z blížícího se pokračování, který oba hrdiny staví do velmi provokativní scény ve výtahu. Anastasia se v něm ocitá jaksi bez kalhotek a Christian, protože si zkrátka nemůže pomoct, toho nenápadně zneužívá. Video si teď můžete prohlédnout tady:

 

Tohle jsou ty nejvíc sexy fotky Instagramu! Která se vám líbí nejvíc?

Reklama
Článek je zařazen v: kalhotky, Jamie Dornan, Christian Grey, Sex, trailer, Dakota Johnson, Padesát odstínů temnoty, Anastasia, filmový klip
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama