reklama

reklama

Manželka před milenkou zapřela manžela a byla z toho mela!

VIDEO: Podraz k popukání! Milence zatajila, že je vdaná, do bitky se zapojil i manžel a policajt

northstone. Publikováno: 28.07.2015
Forgive Mhungu je čtyři roky ženatý, ale s manželkou Lindou Ruwizhi mu to už nějakou dobu neklape. Důvodem je její opakovaná nevěra se ženami. Když se Linda zakoukala do íránské dívky jménem Armaan Raja, bylo jen otázkou času, kdy to bouchne naplno.

reklama

Stalo se tak před obchodem, kde Forgive pracuje a peprnou podívanou natáčel jeden z přihlížejících s neskrývaným pobavením. Raja si počkala na milenku Lindu, až se sejde s manželem a vyčetla jí, že před ní tají manželský svazek a tvrdí , že je to jen přítel. To se pochopitelně nelíbilo Forgivemu, který pracuje jako manažer v samoobsluze svého strýce.

Milenci si pro své hrátky nevybrali nejlepší místo a naštvaný chlápek jim to rázně vysvětlil.

VIDEO Drsný kaziš*k: Taxikář si souložící páreček u dětského hřiště pěkně podal!

Strkanice kvůli podvádění
Strkanice kvůli podvádění

 Rozhodl se své ženě rázněji domluvit, do toho se Raja do Lindy také pustila a byla z toho mela, kterou přerušil až důstojný příchod a následný zásah muže zákona. Podle komentáře k videu se celý incident měl odehrát v Zimbabwe, což ale nevypadá pravděpodobně vzhledem k asijskému původu všech aktérů konfliktu a s největší pravděpodobností amerického policisty. Přesto je to legrace, ať se strkanice odehrála kdekoli.

Chlapec se cítí drsně a divák videa trapně.

VIDEO: Mladík se před zrcadlem těžce ztrapňuje! Chce být drsný gangsta rapper, ale vzbuzuje spíš odpor a lítost…

reklama