návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

VIDEO: Tohle že je krásná Margot Robbie? Sexy herečka byla v pubertě za odpudivou ošklivku!

Krásná blondýnka, která uhranula srdce Leonarda DiCapria ve filmu Vlk z Wallstreet, byla jako teenagerka docela šereda! Z tohoto ošklivého kačátka naštěstí vyrostla krásná labuť.
Vydáno: 23.11.2016
V puběrtě na krásku opravdu nevypadala.
Autor: profimedia.cz V puběrtě na krásku opravdu nevypadala.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Herečka Margot Robbie přijala pozvání do slavné talk show Jimmiho Kimmela, ale to netušila, že zažije pořádný trapas. Vykutálený Jimmy ji nenápadně navedl k tomu, že herečka prozradila, že jako čtrnáctiletá četla a milovala Harryho Pottera. V tom okamžitu promítl na velké plátno její fotku přesně z té doby! A nikdo (včetně Margot) nemohl uvěřit vlastním očím! Na fotce byla brýlatá holka s rovnátky a hnědými mastnými vlasy v culíku!

Margot to však vzala statečně, i když přiznala, že to je její nejtrapnější fotka na světě. Navíc přihodila historku, že brýle ve skutečnosti vůbec nepotřebovala, ale chtěla vypadat jako Harry Potter a být cool. Celou situaci tak zvládla s grácií a šarmem.

Na její šerednou fotku se můžete podívat buď ve videu, nebo níže v galerii.

Margot Robbie

 

Článek je zařazen v: proměna , margot robbie , ošklivka , puberta , sexy herečka