reklama

reklama

Další vědecká studie přináší osvědčený recept na orgasmus!
Autor: profimedia.cz Další vědecká studie přináší osvědčený recept na orgasmus!

3 pohyby, které zaručeně dovedou k orgasmu každou ženu!

Publikováno: 25.02.2017
Tyto pohyby prý několikanásobně zvětší šanci, že žena při sexu dosáhne orgasmu!

reklama

Vědci se zase jednou pustili do zkoumání ženského orgasmu a výsledky jejich studií přináší opět zajímavé informace. Podle nich totiž existují tři věci, které zaručeně přivedou během sexu k orgasmu každou ženu. Stačí je jen vhodně nakombinovat a skloubit dohromady! Ani jedna z nich by se totiž neměla podceňovat. A co se musí tedy při sexu dít, aby žena dosáhla vyvrcholení? Vědci přichází s takzvanou "zlatou trojicí", do níž patří: 

  1. Genitální stimulace 
  2. Francouzské líbání
  3. Orální sex 
Co na ženy funguje?

ODHALENO: Tahle tělesná vlastnost chlapů nutí ženy mít ORGASMUS častěji! Pánové, máte ji?

Stále totiž existuje velmi významné procento mužů, kteří si myslí, že nejlepším způsobem, jak dosáhnout ženského orgasmu, je pohlavní styk. Studie, která byla prováděna na více než 52 tisících lidí, tak opět dokázala, že se jedná o mýtus. Zároveň ale potvrzuje i to, že neexistuje žádný zaručený recept, který by byl platný pro všechny ženy. Co tedy dělat, aby byla šance na orgasmus partnerky co největší? Přidejte více orálního sexu, pohlavní styk prodlužte, snažte se, abyste byli ve vztahu co možná nejspokojenější, a nezanedbávejte komunikaci o tom, co máte v posteli rádi! 

Neuvěříte, v čem všem je pro nás orgasmus příznivý.

12 ověřených důvodů, proč mít orgasmus co nejčastěji!

A pak že za volantem není sranda

VIDEO: Týpek dal přítelkyni vibrující kalhotky, ta měla ORGASMUS přímo před jeho mámou! Tohle je nejkrutější prank historie!

reklama