CNN Prima News vítězství

vítězství

Výpis příspěvků ke štítku „vítězství“

Ledecká vládne snowboardingu. Na Světovém poháru vyhrála další závod, soupeřkám nedala šanci

Ester Ledecká proměnila i třetí letošní start na snowboardu ve vítězství. Po dvou lednových triumfech v Pamporovu v sobotu ve Winterbergu vyhrála paralelní slalom, který byl posledním individuálním závodem tohoto ročníku Světového poháru. Pro trojnásobnou olympijskou šampionku je to na prkně 24. vítězství ve Světovém poháru, k tomu má tři triumfy ve Světovém poháru ve sjezdovém lyžování.

Ve vítězství Ukrajiny věří jen 13 procent Čechů. Podle třetiny skončí válka kompromisem

Zhruba třetina Čechů čeká, že konflikt Ruska a Ukrajiny skončí kompromisem. Vítězství Ukrajiny předpokládá 13 procent lidí, vítězství Ruska 15 procent. Na sousedním Slovensku očekává vítězství Ukrajiny 11 procent dotázaných, podle 18 procent Slováků pak zvítězí Rusko. Uprchlíky z Ukrajiny vnímá 35 procent Čechů jako hrozbu. Vyplývá to z průzkumu agentury STEM/MARK.

Basketbalistky USK na vítězné vlně, Pražanky po zdolání Villeneuve vedou euroligovou skupinu

Basketbalistky ZVVZ USK Praha porazily v 5. kole Evropské ligy doma francouzský celek Villeneuve d’Ascq 74:63 a po třetí výhře za sebou si upevnily pozici v čele skupiny B. České mistryně táhla německá pivotka Nyara Saballyová, jež zaznamenala 21 bodů a osm doskoků. Spoluhráčka Ezi Magbegorová přidala 15 bodů. Nejlepší střelkyní soupeře byla se 14 body Kennedy Burkeová.

Těším se na spolupráci s vlastencem, vzkázal Ficovi Orbán. Zahraniční média však nejásají

Hádejte, kdo se vrátil. Tímto vzkazem přál Robertu Ficovi k vítězství v parlamentních volbách na Slovensku jako první ze zahraničních politiků maďarský premiér Viktor Orbán. Zdůraznil, že „vždy je dobré spolupracovat s vlastencem a již se těší“. Zahraniční média však Orbánovo nadšení nesdílejí. Opakují se slova o „nekonání liberálního zázraku“ i obavy z příklonu Slovenska ke Kremlu.