návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Videa

Čvančarová pomáhá a Bárta se mračí!

Vydáno: 17.12.2013
Video VIP zprávy: Herečka Čvančarová prodávala kalendář, kde je vyfocený nejen Dan Bárta, ale spousta dalších hvězda. Proč to udělala? Chtěla pomoct dětem!
Video VIP zprávy: Herečka Čvančarová prodávala kalendář, kde je vyfocený nejen Dan Bárta, ale spousta dalších hvězda. Proč to udělala? Chtěla pomoct dětem! Autor: archiv
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Krásný kalendář plný známých osobností s názvem 12plus12 vznikl jako charitativní projekt, kterým sdružení Debra pomáhá lidem s nemocí motýlích křídel. Pro jednotlivé fotky zapózovaly známé osobnosti včetně Jiřího Bartošky, Dana Bárty nebo Lejly Abbasové.

Video VIP zprávy: Uma Thurman je jako chameleon. Teď nafotila prestižní kalendář. Podívejte se, co v něm všechno bude

Úspěch Umy Thurman: Konečně se dostala do kalendáře!

Kalendář Pirelli - Obrázek 24

Pozor! Na těchto fotkách budete závislí! To nejlepší z kalendáře Pirelli, část 1 (28 fotek)

Prodeje kalendáře se osobně zúčastnila jen patronka Jitka Čvančarová a zpěvák Dan Bárta. Ten se svěřil, že mu pózování trvalo hodinu a stihnul u něj sníst zhruba 30 kuliček hroznového vína. I když už jsou Vánoce za rohem, zpěvák se celou dobu rozhovoru mračil. Nad čím asi přemýšlel?

Článek je zařazen v: pomáhat , Lejla Abbasová , kalendář , Dan Bárta , Jitka Čvančarová , Jiří Bartoška
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama