návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Videa

Nemehla v kuchyni!

Vydáno: 05.02.2014
Video VIP zprávy: Hvězdy ze seriálu Cesty domů se pod odborným dohledem oháněly v kuchyni. Jak to dopadlo? Podívejte se!
Autor: archiv Video VIP zprávy: Hvězdy ze seriálu Cesty domů se pod odborným dohledem oháněly v kuchyni. Jak to dopadlo? Podívejte se!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mají to komplikované! Vincent Navrátil kibicuje v kuchyni, Radúz Mácha při vaření dělá nepořádek a Nikol Kouklová zase jen tak něco nejí. Mladí herci z oblíbeného seriálu Cesty domů se nakonec domluvili a vyrazili se učit vařit. Ukázalo se, že o recept na pravou českou svíčkovou se šesti nestáli a že nemají moc velký zájem ani o exotická jídla! Jediný, kdo se ukázal jako zapálený kuchař, byl Karel Heřmánek mladší, přítel herečky Kouklové. Podívejte se!

Seriál Cesty domů uvidíte už dnes ve 20.15 na TV Prima.

Mohlo by vás ještě zajímat…

 

Hynek neodolal

Cesty domů: Hynek podvádí Valerii. Uhodnete s kým?

Jak proběhl sourozenecký rozhovor Agáty Prachařové a Vincenta Navrátila o erotických scénách? Podívejte se!

Silvestrovská vzpomínka: Cesty domů slavily! (TOP STAR video)

Článek je zařazen v: seriál , kuchyně , nepořádek , Vincent Navrátil , Nikol Kouklová , Karel Heřmánek , svíčková , Radúz Mácha , Cesty domů