Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Videa

Podívejte, jak probíhala nejluxusnější party na Fashion Weekendu

Během Mercedes-Benz Prague Fashion Weekendu jste mohli navštívit spoustu exkluzivních večírků, ale Simple Louboutin Party patřila k těm nejlepším. Nestihli jste ji? Tak se podívejte na naše video, kde vám alespoň trochu přiblížíme luxusní atmosféru slavnostního eventu.
Vydáno: 22.09.2013
Louboutin party na MBPFW

Kdo je Christian Louboutin?

Rodilý Pařížan navrhuje boty již od 80. let. Jeho fascinující výtvory patří mezi nejexkluzivnější světové produkty a jsou symbolem luxusu. Nejznámější jsou lodičky s rudou podrážkou, které vyrábí od roku 1992. V roce 2007 si podal žádost o jejich patentování.

"Louboutinky" se zlatým monogramem a rudě nalakovanou podrážkou si oblíbila celá řada hvězd. V botníku je má třeba Lady Gaga, Madonna, Dita Von Teese nebo Victoria Beckham.

Christian Louboutin prostě kolem svých bot vytvořil kult.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:

Party v Intercontinentalu

Podívejte se, jak probíhala Cocktail party Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend

Viera Schottertová na party

Exkluzivně: Topmodelka Viera Schottertová prozradila, jak to má s módou


Reklama
Článek je zařazen v: party, Madonna, Lady Gaga, boty, Victoria Beckham, Dita von Teese, Fashion Weekend, Christian Louboutin, podrážka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama