Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Drsná vegetariánka v Prostřeno! Radka pohrozila, že za maso strhne body. Jak zareagují ostatní?

MilanR. Publikováno: 16.03.2021
V oblíbeném pořadu Prostřeno! na sebe tentokrát nejvíce upozorňuje hrdá vegetariánka Radka. Jak zaujme svým rázným postojem ostatní soutěžící?

reklama

Ano, v populárním pořadu Prostřeno! bude zase jednou pořádně veselo. O největší poprask se tento týden u soutěžících i diváků postará Radka, která je velkou milovnicí zvířat a kvůli své velké lásce se stala vegetariánkou, která chce navíc v soutěži dokázat, že chutné pokrmy se dají připravovat i bez masa. Na tom by samozřejmě nebylo nic neobvyklého a Radka si svou extrovertní a otevřenou povahou jistě mnohé získá. Zároveň na sebe ale v pondělí strhla pozornost věcmi, jež mezi diváky hned vzbudily vášně.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! XXIII (41): Domácí mazlíček

Nejdříve o sobě dala v den, kdy byla hostitelkou, vědět se svým milovaným psím mazlíčkem, který byl v době večeře u stolu. A přátelská Radka se ihned všech zeptala, zda může svého labradora vzít na večeři i k nim domů. A ne u všech se svým přáním uspěla. Mnohem větší internetové diskuze však vzbudilo její vyjádření o bodování.

Doufá totiž, že soutěžící vezmou v potaz to, že nejí maso, a coby vegetariánce jí nabídnou jiné menu. V tom případě by si prý od ní vysloužili body navíc. Pokud by se však na svém talíři setkala s masem, jídlo by nesnědla a v následném hodnocení by se to bodově projevilo negativním způsobem.

Ne všichni soutěžící jsou pak z jejích podmínek nadšeni, snaží se jí však vyjít vstříc. I přesto se to ovšem neobejde bez komplikací a zejména ve čtvrtek dojde k nehezkému přešlapu. Rozděleni pak jsou v tomto případě i diváci. Zatímco jeden tábor považuje její podmínku za logickou, těm druhým už to zkrátka přijde moc. Na jakou stranu se stavíte vy?

Nové díly pořadu Prostřeno! sledujte každý všední den v 17:50 na Primě. Předešlé epizody můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Čekání v Prostřeno! 1

VIDEO: Nejdelší čekání na jídlo v historii Prostřeno!? Jirka v kuchyni zmatkuje, soutěžící si ale tuhle reakci mohli odpustit

Youtuber v Prostřeno! 1

VIDEO: Bizár v Prostřeno!? Youtuber chce ostatní naučit tuhle šílenou věc. Jak se na to budou tvářit?

reklama