Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Videa

Závodiště pro chrty plné dětí celebrit

V Praze proběhlo slavnostní otevření nového dostihového závodiště pro chrty a sportoviště pro celé rodiny. První, kdo si ho vyzkoušel, byly celebrity se svými ratolestmi.
Vydáno: 25.09.2013
Závod motokár
Závod motokár Autor: Jiří Janoušek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Akci moderoval Vlasta Korec, který na otevření sportoviště přivítal spousty dalších VIP, např. Evu Decastelo, Gabrielu Gunčíkovou, Míru Hejdu, Markétu Hrubešovou, Evu Hruškovou, Zoru Kepkovou, Báru Kodetovou, Anetu Krejčíkovou, Vendulku Křížovou, Petera Nagye, Agátu Prachařovou, Jana Přeučila, Emmu Smetanu, Patrícii Solaříkovou a Pavla Šporcla.

„Tady se dá v klidu jezdit a nikdo nás neohrožuje jako na cyklostezce podél Vltavy a bezpečnost pro mé dítě je to, co si zde nejvíce cením,“ pochvalovala si bruslařskou dráhu Markéta Hrubešová, která na akci dorazila s dcerou Christel.

Své tři dcery vzala i herečka Bára Kodetová. Violeta, Sofie a Lily se hned skamarádily s Christel a Madlenkou a užily si spoustu legrace. Holky mezi sebou závodily na dětských šlapacích autíčkách i na kolečkových bruslích.

„Moc jsem se pobavila a celkově to byl skvělý večer. Je tu spoustu aktivit, které zabaví dospělé i děti, takže sem určitě budeme chodit. Navíc Sofinka miluje pejsky a od mazlení s chrty jsem ji nemohla odtrhnout. Já hrozně ráda trávím čas sportem a v přírodě, Pavel zase miluje dobré jídlo, takže si tady každý přijdeme na své,“ dodala přítelkyně Pavla Šporcla Bára Kodetová.

„Ty elektromotokáry jsou naprosto super! Jezdila bych tu třeba do rána,“ smála se nadšeně krásná zpěvačka Gabriela Gunčíková.

Mohlo by vás zajímat:

Herečka Bára Kodetová s dcerami Violetou (vpravo)  a Sophií

Bára Kodetová: Vybírám si špatné muže!

Markéta Hrubešová učí dceru Christel vařit

Markéta Hrubešová: Kašlu na diety!

Článek je zařazen v: Markéta Hrubešová , Eva Hrušková , Jan Přeučil , Pavel Šporcl , Bára Kodetová , chrt , Gabriela Gunčíková , Vendula Křížová
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama