návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO: Policie poslala novomanželům svatební fotku z radaru. Společně s pokutou pak přišlo také...

Jen málokdo se může pochlubit podobnou fotografií ze svého svatebního dne. Většina párů se nechává zvěčnit při svatebním obřadu, ale tihle dva nezůstali jen u toho.
Vydáno: 09.01.2019
Svatební fotografie od policie
Autor: facebook Svatební fotografie od policie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Za velmi originální kousek vděčí tomu, že v Dortmundu (Německo) překročili maximální povolenou rychlost. Policie tak majitelům následně zaslala fotografii spolu s pokutou. Podle všeho se však původní snímek nedopatřením zničil. A tak novomanželé kontaktovali policisty s žádostí o znovuzaslání fotografie.

„Šestadvacetiletý muž nám v minulém týdnu poslal žádost, ve které píše, že ho v květnu 2018 v den jeho svatby zachytil spolu s manželkou policejní radar. Originál se nešťastnou náhodou zničil a on by měl tehdejší fotografii rád na památku,“ napsala na facebookové stránce policie NRW Dortmund.

Na závěr k tomu ještě dodala, že rádi pomohli a zaslali jim obrázek znovu, a to dokonce i s blahopřáním ke šťastnému manželství. Kvůli ochraně osobních informací jsou pak místo obličejů umístěni dva velcí smajlíci. 

Článek je zařazen v: manželé , fotografie , radar , překročení rychlosti