reklama

reklama

Ztracený pes 1
Autor: facebook.com Ztracený pes 1

FOTO: Rodině se přes noc ztratil pes. Našli ho uvízlého ve vlastním hovínku, kvůli kterému se nemohl pohnout

Publikováno: 13.02.2020
Příběh, u kterého nevíte, jestli se smát nebo spíš plakat dojetím.

reklama

Život s domácími mazlíčky není nikdy nudný. A jestli to někdo může potvrdit, jsou to určitě psí chovatelé. Kelly Rheaume, profesionální chovatelka psů a maminka od rodiny si takhle jednoho večera všimla, že jejich mini australský ovčák Frosty zmizel. Rozhodla se ho tak hledat. Po nějaké době se dostala až do pole vedle jejich pozemku, kde si ve tmě všimla v dálce zářících očí. Nebyla si jistá, jestli jde o jejího psa nebo třeba kojota. Nasedla tak do svého auta, aby se mohla bezpečně ke zvířeti přiblížit.

Teprve když se dostala dost blízko, spatřila, že se skutečně jedná o Frostyho. Jenže pejsek se nehýbal, okamžitě se tak lekla, že se mu něco stalo. Když ale přišla blíž, uvědomila si, že Frostymu viselo na zadku vlastní hovínko, které nechtělo spadnout. Pejsek tak stál celou dobu na místě traumatizovaný vlastním výkalem, což je dost možná ta nejroztomilejší a zároveň nejsmutnější věc, jakou jste kdy četli.

Každopádně zadeček se Frostymu očistil a pes náhle samou radostí objal svoji maminku. Vše tak nakonec dopadlo dobře. Holt, život s domácími mazlíčky…

 

reklama