návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: 15 věcí, které se vám můžou přihodit pouze v pondělí ráno. Začátek pracovního týdne je zkrátka pořádně náročný

Vracet se po víkendu do klasického pracovního režimu je pro většinu lidí těžké. Pondělní rána proto patří k těm nejnepříjemnějším částem týdne.
Vydáno: 28.01.2019
Pondělní ráno 1
Autor: brightside.me Pondělní ráno 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Někdo zkrátka není ranní ptáče, a tak se stává, že jeho budík obsahuje nejméně 10 po sobě jdoucích alarmů, které se opakují po 5 minutách. Existují však i unikátní případy lidí, kterým ani tohle nepomůže od toho, aby se do práce nedostavili pozdě nebo nedorazili vůbec.

A i když by si všichni ti, kteří s pondělním ránem problém nemají, zasloužili metál, v dnešním článku se budeme věnovat té početnější skupince lidí. Tedy těm, kteří se na nový pracovní týden nenastartovali dvakrát skvěle. V naší galerii naleznete různé druhy nešťastníků od rozbitých hrnků až po ukousnuté mýdlo, které si někdo s největší pravděpodobností spletl se zubní pastou. A jak jste dnes vstávali vy? Doufáme, že vaše ráno bylo lepší než to jejich!

 

Twitter komentář
Autor: twitter Twitter komentář
Článek je zařazen v: pondělí , ráno , zábava , vtipy , nehody