návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

GALERIE: 17 náhodně vyfocených zvířat, která najdete v Google mapách. Jejich vtipné pózy vás rozsekají

Taky se někdy procházíte ulicemi cizích měst a států prostřednictvím aplikace Google map? A už jste narazili na nějakou fotku zvířete?
Vydáno: 10.07.2019
Vtipná zvířata na fotkách z Google Street View 12
Autor: Google Vtipná zvířata na fotkách z Google Street View 12

Nejspíš už jste slyšeli o službě Google Street View, která od roku 2007 mapuje celý svět prostřednictvím fotografií. Můžete tak díky ní prozkoumat jakékoliv místo na naši planetě, aniž byste se zvedli od počítače. Snímky zástupci Googlu pořizovali tak, že připevnili kamery k jedoucím vozům, a někdy dokonce i ke jdoucím lidem. Jsou tak pořízeny z pohledu člověka, který se zrovna danou lokalitou prochází.

Uživatelé internetu mají tuto službu skutečně rádi. Občas chtějí prostě jen zjistit, jak asi vypadá místo, které ve svém životě nejspíš nikdy nenavštíví. Jindy hledají vtipné věci a scény na fotografiích pořízených z mapování. A právě díky druhé jmenované skupině vznikla sbírka zvířat, která se na Google Street View vyskytují v přirozených a zároveň nečekaných polohách. Na ty nejvtipnější z nich se nyní můžete podívat v naší galerii.

Řidiči se ztratili kvůli Google Maps 1

VIDEO: Řidiči jeli podle Google Maps zaručenou zkratkou. Víc jak 100 lidí se ale totálně ztratilo

Článek je zařazen v: zvířata , Google , mapy , ulice , Google Street View

reklama