návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: 17 úžasných proměn! Tohle je jasný důkaz toho, že i obyčejní lidé mohou dramaticky změnit svůj zevnějšek k lepšímu

O tom, že první dojem dělá hodně, už jste asi slyšeli. Proto je důležité, abychom dbali o svůj zevnějšek. A když to nedokážeme sami, jsou tu odborníci, kteří s tím rádi pomohou.
Vydáno: 23.01.2019
Konstantin Bogomolov 17
Autor: Konstantin Bogomolov Konstantin Bogomolov 17
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To si ostatně myslí i ruský stylista jménem Konstantin Bogomolov.  Jeho studio se proslavilo raketovou rychlostí, a to zejména díky jeho povedeným proměnám. Bogomolov věří, že v každé ženě se ukrývá královna. Díky kompletní změně stylu, která zahrnuje změnu účesu, make-upu a také šatníku, máte opravdu pocit, že se díváte na někoho jiného.

Tento muž má bezesporu talent a cit pro to, najít v každém jeho přirozenou krásu a tu podtrhnout tím nejlepším možným způsobem. Podívejte se na ukázky z některých z jeho nejpovedenějších proměn. Garantujeme vám, že budete koukat s otevřenou pusou.

Článek je zařazen v: proměna , styl , kadeřnictví , makeup , Ženy , muži , vzhled