návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE 18+: Polská Barbie zveřejnila své NAHÉ fotky! Lidé jsou znechucení její děsivou postavou. Líbí se vám?

Tohle už fakt není zdravé a snad se to ani nikomu nemůže líbit.
Vydáno: 12.01.2018
První polská barbie ukazuje své nezdravě vychrtlé tělo 10
První polská barbie ukazuje své nezdravě vychrtlé tělo 10 Autor: instagram
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

A máme tu další ženu, kterou ovládla posedlost vypadat jako barbie. Tentokrát se jedná o Polku Anellu An. Ta se pyšní titulem první barbie v Polsku. A tento trend reprezentuje více než slušně. Nepřirozeně nafouklé rty, obří prsa, vosí pas a nohy jako parátka. To všechno splňuje. Možná až příliš. Její tělo je opravdu tak vyhublé, že pohled na něj lidi spíše vyděsí, než aby vyvolal nějaké hříšné myšlenky.

A přitom je tato barbie vystudovaná architektka. Jenže si v životě stanovila jiný cíl. A se všemi plastickými operacemi a úpravami už ani nevypadá jako lidská bytost. Lidé na sociálních sítích jsou při pohledu na její polonahé fotky znechuceni a zároveň o ni mají strach. V nejednom z komentářů ji vybízejí, aby se konečně najedla. Její postava totiž vypadá hodně anorekticky. Na jejím Instagramu, kde své zveřejňuje své fotografie, její sledující dokonce píšou, že v kontrastu s jejím kostnatým tělem její obří silikonová ňadra vypadají přímo odpudivě. Podívejte se na ni v naší fotogalerii a zhodnoťte sami, jestli je reakce lidí na internetu adekvátní.

Jennifer Pamplona chce být živou Barbie

GALERIE: Tahle kráska utratila víc jak 2 miliony za plastiky, aby vypadala jako prsatá Barbie! Líbí se vám?

Tohle je Amanda

VIDEO: Tahle holka chtěla vypadat jak panenka Barbie. Za plastiky utratila 4,5 milionu a málem zemřela! Jak se vám líbí?

Článek je zařazen v: Barbie , anorexie , plastiky