návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

GALERIE: 18 restaurací, které byly při servírování pokrmů trochu moc kreativní. Snědli byste něco z toho?

Připravit jídlo na talíř tak, aby vypadalo co nejlákavěji a nejchutněji, to je doslova gurmánské umění. Tyhle restaurace to ale tak trochu překombinovaly.
Vydáno: 10.05.2020, sis
Zvláštně naservírované pokrmy 10
Autor: looms123 / Reddit Zvláštně naservírované pokrmy 10

Cílem každého podniku by mělo být, aby se hosté pravidelně vraceli. I proto je nesmírně důležité být neustále hostům k dispozici, mít pro ně vždy připravený jídelní a nápojový lístek a navíc se postarat o to, aby vypadalo jídlo na talíři co nejlépe. Když totiž bude vypadat jakkoliv nevábně, nebude to hosty lákat ani k zakousnutí se, ani k tomu, aby se do restaurace ještě někdy vrátili.

Proto se řada restaurací snaží o to, aby vypadalo jídlo na talíři co nejlépe. Ovšem následující kuchaři zacházejí už trochu moc do extrémů. Zřejmě chtěli být na rozdíl od svých kolegů opravdu originální – důkazem je třeba jídlo servírované v umyvadle nebo v miskách pro psa. Kreativitě se zde upřít nedá. Otázkou je, zda tyhle pokrmy budou ochotni ještě hosté pozřít.

Článek je zařazen v: restaurace , jídlo , pokrmy , servírování , virály , servírování pokrmů

reklama