návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: 21 případů, kdy příroda vytvořila lepší druh umění než člověk. Tahle unikátní podívaná vás ohromí

Příroda je mocná a každý den nám dokazuje, jak jsme na ni krátcí. Kromě nepříjemných přírodních katastrof, kterými nás dokáže pěkně potrápit, nám ale dokáže přichystat vskutku nádhernou a jedinečnou podívanou, která by do ruky strčila nejednoho slavného umělce.
Vydáno: 14.03.2019
Příroda je lepší umělec než člověk 22
Autor: Boredpanda Příroda je lepší umělec než člověk 22
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je to všude kolem nás, stačí, když se pořádně rozhlédnete a zjistíte, že umění nemusíte očekávat pouze od lidských bytostí. Když příroda spojí všechny své síly, je v tom mnohdy lepší než kdokoliv z nás.

Ať už se jedná o překrásné obrazy, vytvořené pouze za pomoci mrazu a větru, nebo hry světla a stínů. Vykouzlit krásu přitom dokáže i mocná fyzika a gravitace. Při pohledu na fotky z následující galerie, zůstanete stát s otevřenou pusou a budete žasnout nad dokonalostí naší přírody. Tak se pohodlně usaďte a vychutnejte si něco, čemu se říká přírodní krása.

Článek je zařazen v: umění , příroda , krása , Galerie , zábava