návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Důchodce se soudí, protože si chce snížit věk o 20 let! Jeho důvod dává překvapivě smysl!

Týpek si chce nechat snížit věk o 20 let. Proč?
Vydáno: 08.11.2018
Důchodce si chce nechat snížit věk o 20 let 1
Autor: profimedia.cz Důchodce si chce nechat snížit věk o 20 let 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Emile Ratelband je 69letý muž z Nizozemska, jenž se teď v médiích proslavil docela zvláštním způsobem. Soudí se totiž proto, aby mu úřady oficiálně snížily věk o dvacet let. A překvapivě má k ruce celkem silné argumenty.

Nejenže mu prý lékař sdělil, že má tělo čtyřicetiletého muže, on sám se tak prý i cítí. Jenže jeho věk, 69, mu prý brání v tom, aby na Tinderu mohl potkávat víc žen, aby mohl pracovat více hodin nebo aby si mohl pořídit lepší auto. A vzhledem k tomu, že transsexuálům stát dovoluje změnit si pohlaví v případě, že si tak přejí, měl by mít on právo na to, nechat si změnit věk. Což zní kupodivu dost logicky. Těžko říct, jestli má šanci tuto právní bitvu vyhrát, rozhodně bychom se ale měli zamyslet nad důsledky takové výhry – kromě jiného by to například znamenalo oficiálně vymazat 20 let něčího života. Závěr soudu se každopádně všichni dozvědí už do čtyř týdnů.

Článek je zařazen v: důchodce , věk , soud , bitva , Tinder , Nizozemsko