návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Matka poslala syna do školy s erotickou nafukovací ovcí! S tímhle měl hrát v dětském představení

Hodně dospělá školní besídka.
Vydáno: 08.12.2018
Nafukovací ovce 3
Autor: profimedia.cz Nafukovací ovce 3
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Občas píšu příběhy, kterým mám sám problém uvěřit. O to víc mě vždycky překvapí, když se ukáže, že jsou pravdivé. Jeden takový se teď stal ve Skotsku, kde 46letá matka dvou dětí Helen Coxová pořídila synovi na školní představení stylový kostým.

Kostým se jmenoval pasák ovcí a na Amazonu byl k pořízení za pár stovek. Ke kostýmu byla dokonce i miniaturní nafukovací ovce. Teprve když se však její syn Alfie vrátil z besídky domů, překvapil Helen vzkazem od učitelky, která mu řekla, ať ovci odnese okamžitě pryč. Proč?

Místo nevinné ovečky totiž Alfie vzal do školy erotickou nafukovací ovci, která měla dokonce i namalované oči a pochopitelně díru k soukromým radovánkám. Zmatená Helen později své obavy potvrdila, když ovci našla prodávanou zvlášť přesně k těm účelům, které si teď nejspíš představujete.

Každopádně chudák malý Alfie si podle všeho ovci chtěl nechat na hraní, a nebohá Helen jednoduše nevěděla, co si má vymyslet za příběh, aby se ovce mohla zbavit. Nakonec mu ji tak ponechala a nyní podle všeho zvažuje, že mu ovci jedné noci jednoduše ukradne a nahradí jiným dárkem. Tak ještě že se blíží Vánoce.

Článek je zařazen v: ovce , nafukovací , erotická , Sex , matka , dítě , škola , představení