návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Nadaná umělkyně přetváří sebe a ostatní lidi do kreslených postaviček. Která se vám líbí nejvíc?

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak byste asi vypadali jako kreslená postava? Nejste sami! Tato talentovaná slečna se ale posunula o krok dál a místo fantazírování se do toho pustila naplno.
Vydáno: 19.03.2019
Laura Brouwers 6
Autor: Laura Brouwers Laura Brouwers 6
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Laura Brouwers, na kterou na internetu můžete narazit také pod přezdívkou Cyarine, pochází z Nizozemska. Její vášní je malování, ale skvěle ovládá také počítačovou grafiku. Není proto divu, že většinu svých prací vytváří právě jako digitální ilustrátorka. V počítačovém programu tak dokáže vykouzlit obrázky, které se opírají o tradiční techniku inkoustem nebo třeba vodovkami.

Začala překreslováním svých vlastních fotek a teď už se to na jejím Instagramu hemží i obrázky ostatních lidí. Její práce si získala velmi rychle uznání a momentálně už má přes 1,5 miliónu sledujících, kteří její tvorbu obdivují a podporují jí v její práci. Jak se vám líbí?

Článek je zařazen v: kreslené postavy , umění , ilustrace , Laura Brouwers