návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Nejškaredější modelka na světě? Dívka si přestala trhat obočí! Vážně to přijde někomu hezké?

Modelka si přestala trhat obočí. Proč to udělala?
Vydáno: 17.02.2018
Sophia Hadjipanteli - Modelka se srostlým obočím 8
Sophia Hadjipanteli - Modelka se srostlým obočím 8 Autor: Instagram.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak stoprocentně zaujmout v dnešním světě módy? Tak třeba tím, že si přestanete trhat obočí! Přesně tuhle metodu nedávno zvolila řecká modelka Sophia Hadjipanteli, která se může pochlubit blonďatými vlasy i atraktivní tváří. To všechno je ale vedlejší, protože jako první si na ní všimnete jejího srostlého obočí!

Sama sice říká, že to rozhodně nedělá kvůli slávě a zprvu šlo pouze o experiment. Zkrátka ji nebavilo neustále si vytrhávat obočí. Jednou proto zkusila, jako to bude vypadat, když jej nechá zarůst, včetně mezery nad nosem. A výsledek se jí opravdu hodně líbil.

„Osobně si myslím, že takhle vypadám mnohem lépe,“ tvrdí Sophia. Stala se tak internetovou propagátorkou za tzv. “sjednocené obočí“ a doufá, že svými fotkami osloví co nejvíce lidí. Sama ale dodává, že nechce, aby ji všichni kopírovali, ale aby především přestali zarostlé obočí zatracovat.

Článek je zařazen v: modelka , zarostlé obočí , vzkaz , dívka , Instagram