návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

GALERIE: Osmiletý chlapec viděl autistického kluka brečet, když šel první den do školy. Jeho reakce vás naprosto dojme

Každý z nás si pravděpodobně vzpomíná na svůj první den ve škole. Pocity zvědavosti, radosti a strachu se mísily jeden přes druhý.
Vydáno: 30.08.2019
Courtney Moore  2
Autor: Facebook/ courtney.millermoore Courtney Moore 2

Pro většinu dětí je to velký krok do neznáma, který dokáže být pěkně stresující. Je to pro vás naprosto nové místo a jste obklopeni všemi těmi novými tvářemi, které neznáte – to všechno může být pořádně nepříjemné, zvláště, když jste dítě.

Pokud ale najdete někoho, komu můžete věřit a kdo stojí po vašem boku, všechny ty strachy dokážou rychle zmizet. Courtney Moore sdílela fotku svého syna Christiana, který drží ruku svého spolužáka Connora. Z tohoto obrázku se okamžitě stala virální senzace, a to z dobrého důvodu. První den školy si Christian všiml, že Connor v rohu pláče, a tak se ho rozhodl ukonejšit. V tu dobu ještě netušil, že je Connor autista a všechny ty nové věci pro něj byly zkrátka příliš.

„Jsem tak pyšná na svého syna. Viděl chlapce, který pláče v rohu a rozhodl se ho ukonejšit. Chytil ho za ruku a kráčel s ním do školy. Je to čest vychovávat tak milující a soucitné dítě! Je to dítě s velkým srdcem, první den školy začal správně,“ napsala Courtney k fotce chlapců. Tomu říkáme krásný příběh.

Článek je zařazen v: škola , spolužáci , děti , laskavosti , laskavost , pomo , pomoc , láska , dobre srdce

reklama