návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Policisté splnili přání holčičce, která umírá na rakovinu. To, co pro ni udělali, vás dojme k slzám

Když už se v tak brzkém věku musí prát s rakovinou, řekli si policisté, že jí splní přání, aby mohla bojovat i se zločinci.
Vydáno: 10.02.2019
Policisté splnili sen holčičce s rakovinou 2
Policisté splnili sen holčičce s rakovinou 2 Autor: facebook
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Neuvěřitelně krásný skutek udělali policisté z Texasu pro šestiletou holčičku, které lékaři diagnostikovali rakovinu začínající v ledvinách a bývá často smrtelná. Abigail Arias se již v prosinci setkala s ředitelem policejního oddělení ve Freeportu a svěřila se mu, že vždycky chtěla být ženou zákona. Tento týden pak důstojník Garivey na Facebooku jednotky informoval, že sen Abigail splnili. Pozval ji na stanici, tam ji oblékli do pravé policejní uniformy a pak už na ni čekali na schodišti, odkud došli do místnosti, kde Abigail složila přísahu čestné policistky před celým oddělením. Mimo jiné slíbila, že bude bojovat se zlem i se svou nemocí, dokud nad ní nezvítězí.

Ceremoniálu se zúčastnila rodina a kamarádi Abigail i řada policistů z celého Texasu. Všichni do jednoho pak obdivovali kuráž a sílu holčičky, která je odhodlána s těmi špatnými týpky ve vlastním tělem bojovat do posledního momentu. Za její odhodlaný přístup si rozhodně členství v policejním sboru zasloužila. A že tato událost proběhla se vší pompou, o tom se můžete přesvědčit v následující galerii.

Umírající otec měl jen jediné přání.

VIDEO: Umírající otec měl jen jediné přání. Jeho dcera mu ho v den své svatby splnila. Co to bylo? Dojetím se rozpláčete…

Článek je zařazen v: holčička , rakovina , splněný sen , policistka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama