návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

GALERIE: Puberťačka se zamilovala do své zombie panenky a chce si ji vzít. Přijde vám tohle ještě normální?

Láska občas bývá slepá, ale že až takhle moc, to bychom opravdu nečekali.
Vydáno: 13.08.2018
Teenagerka si chce vzít svou zombie panenku 1
Autor: profimedia Teenagerka si chce vzít svou zombie panenku 1

Lidé mají různý vkus, to nikoho nepřekvapí. Tahle teenagerka ale zašla opravdu hodně daleko. Rozhodla se totiž, že si chce vzít svou zombie panenku, s níž údajně sdílí velice intimní vztah. Ten podle Felicity Kadlec z Massachusetts trvá již od jejích 13 let, kdy tuhle děsivou společnici dostala jako dárek. Dala jí jméno Kelly, které si dokonce nechala vytetovat na ruku. Až do svých 16 let se v sobě snažila potlačit náklonnost, kterou k panence cítila. 

V minulosti chodila s klukem a myslela si údajně, že ho opravdu miluje. Zjistila ale, že k němu nikdy nechovala tak silné city jako nyní ke Kelly. Na její lásce k ní se prý nemůže nic změnit a během intimních chvilek, které spolu prožívají, je opravdu šťastná. Rozhodla se proto, že si ji ještě letos v září chce vzít, a už shání prstýnky. Její rodina a přátelé však její štěstí tak úplně nesdílejí. Felicity ví o jejich názoru, že by měla být s živým člověkem, a kritické ohlasy očekávala. Když jdou společně s rodinou ven, Kelly musí zůstat doma nebo v autě. I kvůli odsuzujícím pohledům lidí s Kelly nikdy neměly rande na veřejnosti.

Nic z toho však na lásce Felicity ke Kelly nic nezmění a na svatbě dál trvá. Jestli to dopadne, nebo ne, je ve hvězdách. Tento příběh je každopádně krásnou ukázkou toho, že láska je opravdu někdy slepá. O tom se můžete přesvědčit i v naší galerii s fotkama Felicity i její životní zombie partnerky. 

Dívka se zamilovala do tetris a chce si ho vzít

VIDEO: Dívka se zamilovala do slavné hry Tetris poté, co se rozešla s kalkulačkou. Bude svatba?

Lulu je oživlá panenka.

GALERIE: Tohle není panenka, ale skutečná žena z masa a kostí! Podívejte se na její fotky a neuvěříte

Článek je zařazen v: zombie , láska , svatba , panenky

reklama