návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

GALERIE: Sexy veganka vypadá na 20 a říká, že je to díky její dietě. Uhádnete, kolik jí ve skutečnosti je?

Tahle žena vypadá na svůj věk natolik dobře, že si lidi myslí, že je jí jenom 20 let. Tohle je sen snad každé, nemyslíte? Vypadá tak prý kvůli své veganské stravě.
Vydáno: 15.12.2019
Žena vypadá výrazně mladší, jak to dělá? 6
Autor: instagram.com/victoriapearcewriter Žena vypadá výrazně mladší, jak to dělá? 6

Modelka a majitelka charitativní organizace říká, že díky rostlinné stravě a používání kosmetiky netestované na zvířatech vypadá tak, jak vypadá. Lidé jí většinou hádají kolem dvaceti let a ona se cítí lépe, než kdy předtím. Vegankou se stala před 15 lety, kdy se dozvěděla o druhé straně mlékárenského průmyslu. Nyní je jí 48 let a přiznává, že se cítí lépe než ve svých třiceti.

Používá jen krémy a kosmetické přípravky bez krutosti ke zvířatům. Nikdy neměla botox. A říká, že se cítí dobře a také tak vypadá – chce se cítit sexy a vypadat dobře až klidně do devadesáti. Když prý lidé slyší její věk, mají zkreslený obraz o tom, jak bude vypadat. Podle ní mají zralé ženy jako modelky hodně co nabídnout a věk je dle ní jenom číslo – které ji někdy může omezovat.

Dokonce jednou lhala o svém věku na německém castingu. Věková hranice byla 38 let. Tak to zkusila a dostala práci! Když potom prozradila, že je jí o deset let víc, nemohli tomu uvěřit. Průmysl by se podle ní měl změnit, protože díky tomu se ženy všech věkových skupin cítí špatně, pokud už jsou starší. Skutečný modeling by podle ní měl ženám důvěru dát, ne jim ji vzít.

Článek je zařazen v: model , vegan , veganka , veganka vypadá na dvacet , modelky

reklama