návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Týpek chtěl po sexy holce, aby mu poslala nahé fotky. Ona ho setřela brutální reakcí, která baví internet

Aneb jak se vypořádat s úchylákem, který po vás chce nahotinky.
Vydáno: 02.06.2018
Na Instagramu ráda ukazuje svá selfie u zrcadla.
Autor: Twitter.com/Rhiannon17x Na Instagramu ráda ukazuje svá selfie u zrcadla.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na sociálních sítích můžete narazit na nekonečné množství úchyláků a podivných existencí, jež se neštítí ničeho a hned chtějí po holkách opravdu divné věci. Své o tom ví i mladá Britka Rhiannon Simpson, která se na Instagramu ráda chlubí svými fotka u zrcadla. Jenže právě kvůli nim jí nejspíš začal psát neznámý týpek.

Ten jí nejdříve chválil její žhavé tělo a ihned se bez obalu zeptal, jestli by z něj mohl vidět více. Dívka ale na jeho žádost o nahé fotky reagovala negativně a řekla mu, že má přítele. On si však nedal pokoj a chtěl jí za případné nahotinky zaplatit. V tu chvíli se mu však holka rozhodla parádně pomstít. Začala mu proto psát “Zpráva nedoručena“, aby měl kluk pocit, že mu nahotinky zkrátka jenom nejdou doručit. On se ale místo toho stále ptal na velikost její podprsenky. Tato situace se pak opakovala asi 9x a týpkovi stále nedocházelo, že si z něj dělá Rhiannon jenom srandu. Ona už se proto nemohla udržet a sdílela celou konverzaci na svém Twitteru. A pobavila s ní opravdu všechny.

A jak reagoval úchylák? Když se dozvěděl, že si z něj dívka dělá legraci na Twitteru, začal jí kvůli pomluvě vyhrožovat policií a právníky. A poté jí údajně vyhrožoval soudním zákazem styku. Kluk už podobné kousky evidentně nezkoušel poprvé. I přesto se jeho podivnými zprávami a nechápavými chováním teď baví úplně všichni.

Komediantka Kat Havoc 1

FOTO: Idiot zkoušel sbalit holku tím, že ji urážel. Setřela ho touhle brutální reakcí

Muž napsal na špatné číslo

FOTO: Týpek se chtěl pochlubit holce s velikostí svého penisu, ale spletl si číslo. Tahle reakce vás dostane

Článek je zařazen v: reakce , textové zprávy , Twitter , úchylák , holka , nahé fotky