návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

GALERIE: Týpek ubránil dům proti zlodějům s mačetami! Po brutálním útoku sdílel fotky svých krvavých zranění

Týpek hrdinsky ubránil dům proti brutálním zlodějům.
Vydáno: 15.02.2018
Muž bránil dům proti zlodějům 1
Autor: profimedia.cz Muž bránil dům proti zlodějům 1

Bojovat o holý život. Většina z nás něco takového zná maximálně z filmů. David Pugh, 55letý muž a otec od rodiny z Anglie to ovšem zažil na vlastní kůži, když nedávno objevil ve svém domě bandu pěti zlodějů.

David byl doma se svým 17letým synem a štěnětem rottweilera Zeusem, když do domu vtrhli výtržníci s baseballovými pálkami, mačetami a golfovými holemi. David, který má za sebou trénink bojového umění Krav Maga, akorát vstal, takže na sobě kromě trenýrek neměl ani žádné oblečení, proti zlodějům se tudíž bránil jen pomocí věcí, které měl zrovna po ruce.

I to však stačilo na to, aby po nějaké chvíli, co spolu uvnitř domu brutálně bojovali, zloději eventuálně uznali svoji chybu a dali se na útěk. V šoku a zraněný se David nejprve ujistil, že je jeho syn v pořádku, následně vyfotil sebe, aby bylo patrné, jaká zranění utržil, a následně vyrazil do nemocnice, kam musel vzít i svého psa, kterého zloději sekli nožem po hlavě. Lidská krutost nezná mezí.

Článek je zařazen v: zloději , sebeobrana , Hrdina , krev , loupež , štěně , zranění

reklama