návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Vizážistka proměňuje obyčejné ženy v překrásné modelky. Tohle je důkaz, že krása kvete v každém věku

Každá žena může být krásná, občas stačí pouze trochu make-upu.
Vydáno: 08.10.2019
Goar Avetisyan  2
Autor: Instagram/ goar_avetisyan Goar Avetisyan 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Okouzlující make-up artistka Goar Avetisyan (Rusko) je skutečná expertka ve svém oboru. Miluje experimentování a sama sebe dokáže změnit k nepoznání. Některé její klientky chtějí pouze vyzdvihnout svoji přirozenou krásu, jiné jsou se svým vzhledem naprosto nespokojené. Ať už jedno, nebo druhé, této talentované slečně nedělá nic z toho žádný problém. Dokáže dívkám splnit všechna jejich přání.

Kromě toho, že z každé ženy vykouzlí atraktivní krasavici, jim zvedá také sebevědomí a učí je, aby měly rády samy sebe. V době, kdy se kolem nás stále dokola mluví o sebelásce, je stále ještě mnoho lidí samo se sebou nespokojených. A jakkoliv to zní povrchně, to, jak se cítíme uvnitř našeho těla, má vliv na to, jak působíme na své okolí. Takže taková menší změna vzhledu může obrovsky pomoct právě v tomto směru. Podívejte se na ty nejlepší proměny. Která je podle vás nejpovedenější?

Článek je zařazen v: make-up , proměny , vizážistka , Ženy , krása