návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

Holka v karanténě volala bývalým a zeptala se jich, proč to nevyšlo. Jaké odpovědi dostala?

Znuděná studentka využila čas na karanténě tím, že začala volat svým bývalým a ptala se jich, proč jim vztah nevyšel.
Vydáno: 25.03.2020
žena s mobilem
Autor: istockphoto žena s mobilem

Přemýšleli jste někdy nad tím, že byste se zeptali svých bývalých, proč to mezi vámi nevyšlo? Co se ve vztahu pokazilo? No, 19letou studentku Rebeccu napadlo, že se svých bývalých zeptá. Požádala tedy své bývalé o konstruktivní kritiku jejich vztahu. Napřed si volala s přítelem z minulého roku, se kterým se rozešli, když spolu leželi v posteli.

Dostalo se jí nakonec zajímavých odpovědí a zpětné vazby. Jeden přítel jí řekl, že si nemyslí, že by udělali špatné rozhodnutí. Jen jí řekl, že to pochopil tak, že od něj nemohla dostat tolik, kolik chtěla. S druhým přítelem chodila několik měsíců před pár lety. Ten jí řekl, že se s ním rozešla v naprosto nevhodném momentě, kdy mu den předtím dala dárek. Poté si ho zablokovala. Řekl jí, že se i po letech cítil mizerně a že si až po pár měsících srovnal, že jí asi začal nudit.

No, zdá se, že studentka se dočkala zajímavých odpovědí. Zkusili byste něco podobného také?

Článek je zařazen v: vztahy , karanténa , koronavirus

reklama