návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Konec světa podle Bible se blíží! Předpověděla ho už na rok 2018. Co se stane?

Co je život bez hrozby zániku světa na každém rohu.
Vydáno: 07.01.2018
Teď už konec světa předpovídá i Bible
Autor: istock.com Teď už konec světa předpovídá i Bible
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Závod o nejlepší předpověď konce světa má zdá se nového účastníka. Tentokrát jím je rovnou samotná Bible. A ne, nebudeme tu psát nic urážlivého na téma náboženství, nechceme totiž urážet ničí názory – veškeré poznámky tak necháváme vám, čtenářům.

S následující předpovědí přišel konspirační teoretik Mathieu Jean-Marc Joseph Rodrigue, jenž je přesvědčen, že klíč k zániku lidstva vězí v jisté pasáži z Bible. V poslední knize Nového zákona, Zjevení Janovo, se podle všeho objevuje pasáž, která (ve zcela jiném kontextu než Apokalypsae) zmiňuje 42 měsíců. Rodrigue si přesto vzal tohle číslo spolu s ďáblovými 666 a nějakou prazvláštní matematickou metodou došel k datumu 24. června 2018. Nebojte, taky se nám při tom kroutí obočí.

A přestože si je konspirační teoretik jistý svým datumem, přesný důvod zániku světa Rodrigue neví. Mimo jiné se ale opírá ještě o jinou předpověď, tentokrát tu Nostradamovu, která taktéž tvrdí, že svět tak, jak ho známe, v letošním roce zanikne. Přidejte k tomu australskou vědmu, která si myslí, že letos vypukne třetí světová válka, a máme se zjevně na co těšit. Anebo taky ne, protože konec světa byl předpovídán tolika lidmi tolikrát a nikdy k němu ještě nedošlo, že začínáme být mírně skeptičtí, co se podobných proroctví týče. Co vy?

Čeho se vědci bojí?

ODHALENO: Vědci tvrdí, že konec světa je blíž, než se původně čekalo. Jaká katastrofa nakonec pohltí lidstvo?

Modrý krvavý Měsíc se objeví na obloze v lednu

V lednu se na obloze po 150 letech objeví modrý krvavý Měsíc. Co děsivého nás při něm čeká?

Článek je zařazen v: konec světa , bible , apokalypsa , konspirace , teorie , nový zákon , 666 , třetí světová válka , Nostradamus