návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

Lidé si myslí, že rapper Post Malone objevil Ozzyho Osbourna! Vážně jsou tak hloupí?

Kdo objevil koho?
Vydáno: 12.09.2019
Post Malone 1
Autor: profimedia.cz Post Malone 1

Ehm, nic proti hudbě Posta Maloneho, takový Sunflower ze Spider-Man: Paralelní světy nás hodně bavil ještě pár týdnů potom, co jsme to slyšeli ve filmu. Jeho tvorba se navíc dočkala mnoha uznání a s interpretem tak začali navazovat spolupráci taky další slavní zpěváci a hudebníci. Post Malone už je zkrátka jméno, které zná každý, kdo se alespoň trochu orientuje v současné hudbě. ALE!

Stejně tak by každý takový člověk měl mít alespoň základní povědomí o zpěvákovi Ozzy Osbournovi. Proč? Protože to je zatracená legenda žánru heavy metal a taky ukousl hlavu netopýrovi. Když nic jiného, tak si pamatujte proboha alespoň tohle.

Někteří zástupci mladší generace jsou teď ale na sociálních sítích přesvědčeni, že Ozzyho objevil právě Post Malone, a že díky němu a účasti v songu Take What You Want teď z Ozzyho, aka Prince temnot, bude velká hvězda. Inu, kroutíme hlavou, jdeme radši dál.

 

Článek je zařazen v: Post Malone , Ozzy Osbourne , hudba , zpěváci , rapper

reklama