návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Muž žil 28 let složený na půlku. Teď se může konečně postavit rovně! Jakou věc už nikdy neudělá?

Muž složený na půlku se konečně postaví rovně.
Vydáno: 17.12.2019
Muž složený na půlku 3
Autor: Asiawire Muž složený na půlku 3
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

46letý Li Hua byl diagnostikován ankylozujícící spondylitidou v roce 1991. Pokud nevíte, co to znamená, jedná se o druh páteřní deformace, kvůli které se muž nedokázal plně narovnat, nemohl tudíž regulérně chodit, ležet, nebo sedět. Většinu života tak strávil doma se svojí matkou, která o něj musela pečovat.

Muž složený na půlku 1
Autor: Asiawire Muž složený na půlku 1


V posledních pěti letech se jeho stav ještě zhoršil, mezi jeho bradou a stehny v podstatě existovala pouze pár centimetrová mezera, takže už se nedokázala ani pořádně najíst. Liova rodina je bohužel chudá a operaci si tak nemohla dovolit, zlom ale nastal v letošním roce, kdy se profesor Tao Huiren z nemocnice Shenzhen University General Hospital rozhodl, že jej bude operovat zadarmo, mělo to však háček. Existovalo totiž obří riziko, že operace nedopadne dobře. Jenže operace se nakonec povedla a vše tak dopadlo dobře. Po dlouhých 28 letech se může Li Hua konečně narovnat a jeho život tak nabyl nového smyslu.

Muž složený na půlku 2
Autor: Asiawire Muž složený na půlku 2
Článek je zařazen v: muž , půlka , složeny , složený , operace , páteř