reklama

reklama

Proč k obraně nepoužívat klíče mezi prsty? 2

ODHALENO: Důvod, proč byste nikdy neměli strkat klíče mezi prsty při sebeobraně! Co se vám může stát?

Publikováno: 18.07.2018
Proč k obraně nepoužívat klíče mezi prsty?

reklama

Snad se do té situace nikdy v životě nedostanete, pokud byste se ale náhodou někdy ocitli v situaci, kdy se musíte před někým bránit, pak je dobré vědět, jaké věci byste se měli rozhodně vyvarovat. Jsou to překvapivě často užívané klíče mezi prsty.

Experti na sebeobranu se s tímto nešvarem už párkrát setkali, a jejich vysvětlení, proč jsou klíče mezi prsty špatný nápad, mluví za vše. Zaprvé, můžete si poranit vlastní ruku. Zadruhé, klíče vám můžou upadnout a útočník se jich má šanci zmocnit. Zatřetí, pokud upadnou a vy se budete snažit utéct do auta / domu, bez klíčů to půjde těžko.

To ale neznamená, že vám klíče nemůžou přece jen pomoct. Pokud je nutně chcete využít jako zbraň, pak je lepší je připevnit na speciální zařízení, díky kterému s nimi můžete máchat jako s palcátem. V případě, že jej nevlastníte, ani nehodláte pořizovat, stále můžete klíče držet v ruce tak, jako byste měli v ruce nůž. Jeden klíč připravený k bodnému útoku. Zkrátka způsobů je plno, mezi prsty je z nich ale dozajista ten nejhorší.

Nejhorší drogy

ODHALENO: Tohle jsou 4 nejhorší legální drogy, které běžně užíváme! Co nás pomalu zabíjí a ani o tom nevíme?

Co dělají jednotlivá znamení po sexu? 1

ODHALENO: Tohle jsou věci, které dělají znamení zvěrokruhu ihned po sexu! Kdo to chce znovu, a které jde hned spát?

reklama