návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

ODHALENO: Sperma v jídle nebo do kávy. Neuvěříte, kde všude se používá!

Sperma si asi většina z nás nepředstavuje jako nejlepší ingredienci, kterou si přidáme do ranního kafe. Ale přesto má už dnes mnohostranné využití.
Vydáno: 23.09.2019
Sperma
Autor: istockphoto.com Sperma

Sperma má v sobě mnoho minerálních látek a odjakživa se o něm traduje, jak je hrozně zdravé. Hlavně muži by rádi věřili pověrám, jako že sperma zvětšuje ženská prsa, zlepšuje zdraví při jeho polykání, zlepšuje ženám pleť, vlasy… Zkrátka cokoliv, co by mohlo vést k sexu, se tak nějak hodí do krámu. Na co všechno se už používá?

Na růžovku. Na tuhle kožní nemoc prý funguje sperma, které zbavuje velkých pórů. Sperma prý dává pleť do pořádku.

Na tvář a problémové partie. Prý je to nejjednodušší cesta k tomu, jak zkrásnět. Někde zkouší i spermové lázně.

Elixír minerálů do jídla. V dnešní době si můžete dát třeba pivo se spermatem jelenů (na Novém Zélandě), nebo jej můžete přidat jako ingredienci do kávy, nebo do mojita.  

Pro těhotné. Sperma prý pomáhá díky hormonům ženám v prvním trimestru zvládat nevolnosti. Taky se sluší říct, že prý sperma přítomné ve vagíně těhotné ženy může těhotenství vyvolat.

Proč by měly ženy polykat?

ODHALENO: Polykáte, dámy? Tohle je 5 důvodů, proč byste měly! V čem vám sperma dokáže pomoci?

Článek je zařazen v: sperma , využití spermatu , ejakulát

reklama