návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

ODHALENO: Tenhle polštář udělá polohu à la lžíce sakra pohodlnou. Kolik za tuhle srandu zaplatíte?

Ležet na partnerově rameni je pro vás nepohodlné, tlačí to, jeho to bolí a zároveň si chcete být nablízku? Podnikatelé vymysleli jednoduché řešení.
Vydáno: 11.02.2019
Polštář pro milence
Polštář pro milence Autor: Coodle
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mazlení v posteli patří k romantickým chvilkám v každém vztahu. Oblíbená je zejména pozice, kdy žena odpočívá na mužově rameni nebo v pozici lžíce. Jenomže i taková věc může být hodně nepříjemná, zejména když muže tlačí hlava jeho milenky a nemůže se pořádně uvolnit. Ani ženě se obvykle na rameni neleží pohodlně. A tak se z původně romantického zážitku stává horor plný převalování se.

Řešení našla americká společnost Coodle, která vymyslela polštář na míru. Ten je designovaný do tvaru oblouku tak, že se dá přes paži. Na tu si pak může položit hlavu žena. Polštář vymyslel reálně žijící pár Bob a Shirley, kteří se moc rádi mazlili a u toho koukali na televizi. Tenhle polštář lásky stojí do 1500 korun.  

Mikropenis

Manželé čekali na svůj první sex až po svatbě. Žena ale zjistila, že její muž má v kalhotech mikropenis! Jak reagovala?

Co si o Rolfovi myslíte?

Tenhle muž má stovky pierciengů v penisu! Jak může mít sex?

Článek je zařazen v: polštář , lžíce , vztahy , Sex
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama