návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

PŘÍBĚH: Matka a tři synové zemřeli při strašlivé autonehodě. Za jejich smrt může pouhá jedna smska

Stále a dokola bychom si měli opakovat, že telefon do ruky při řízení motorového vozidla prostě nepatří. Tento příběh je toho pouze dalším důkazem.
Vydáno: 17.07.2018
Lindsey Schmidt  6
Autor: facebook Lindsey Schmidt 6
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Lindsey Schmidt (29) byla těhotná a na cestě odvést své tři malé syny na tábor, když do jejich Subaru zezadu narazil obrovský náklaďák. Podle dostupných informací se jedná o pětadvacetiletého řidiče, který s největší pravděpodobností nevěnoval stoprocentní pozornost řízení a hrál si se svým mobilem. Ten skončil pouze s lehkými zraněními.

Lindsey a roční syn Kaleb byli na místě mrtví. Čtyřletý Weston zemřel následně v nemocnici a šestiletý Owen o dva dny později také. Mladý vdovec a otec čtyř dětí, z toho jednoho ještě nenarozeného, Edward Schmidt už pravděpodobně nikdy nebude úplný a kvůli čemu? Hlouposti a nepozornosti jednoho muže, který připravil o život pět lidí. Tento příběh je neuvěřitelně smutný a my vás prosíme, příště si dobře rozmyslete, jestli na tu zprávu nestačí zareagovat až vaše auto úplně zastavíte.

Článek je zařazen v: autonehoda , rodina , smrt , tragedie