návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Romantické svatební fotky se zvrtly, když tříletá dcerka ukázala toto neslušné gesto. Věděla, co to znamená?

Měly to být krásné fotky na památku svatebního dne s rodinou. Malou dcerku ale nenapadlo nic lepšího než ukázat všem, co si o celé té parádě myslí. Vtipná fotka obletěla internet.
Vydáno: 09.02.2019
Holčička ukázala na svatbě fakáče 2
Holčička ukázala na svatbě fakáče 2 Autor: profimedia.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Svatby jsou krásné a pro nevěstu i pro ženicha je to nezapomenutelný zážitek. Snaží se užít si tento den, kdy konečně spojí svoje životy a řeknou si své „ano“ co nejvíc. A nezanedbatelnou částí je pak společné focení s rodinou. Fotky, které jsou vystavovány na stěnách nebo na nočním stolku, připomínají ten šťastný den.

Poněkud kuriózní situace se stala novomanželům, když se jejich tříletá dcerka Maddison rozhodla světu ukázat, co nového se naučila. Naneštěstí to bylo neslušné gesto. To ukázala nejen fotografovi, ale i všem přítomným svatebčanům. Takže museli mít radost i dědečkové, babičky, tety, strejdové nebo sestřenice…

Holčička vůbec netušila, co gesto doopravdy znamená, ale zapamatovala si, že na to lidé hodně reagují. Všem to ale připadalo ohromně vtipné a nikdo se neurazil. Holčička už teď fakáče naštěstí nikomu neukazuje.

Milenka ve svatebních šatech

VIDEO: Ženichova milenka se objevila v den svatby oblečená jako druhá nevěsta. Co udělala jeho nastávající?

Mikropenis

Manželé čekali na svůj první sex až po svatbě. Žena ale zjistila, že její muž má v kalhotech mikropenis! Jak reagovala?

Článek je zařazen v: fakáč , svatební fotky , svatby
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama