Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Virály

TEST: Který z těchto slavných mužů se vám líbí nejvíc? Vaše volba toho o vás prozradí víc, než chcete

Podle toho, jaký typ muže vás zaujme na první pohled, prozradíte, jaký jste typ člověka a také to, co očekáváte od druhých.
Vydáno: 11.07.2018
Kdo je váš vyvolený?

Často se stává, že nás některé celebrity přitahují víc než jiné a my tajně toužíme mít někoho, jako jsou oni. Máme pocit, že přesně takový muž by nám nejlépe rozuměl.

Vyberte jednoho kandidáta, o kterém si myslíte, že představuje dokonalého muže právě pro vás, a my vám řekneme, jaké vlastnosti u člověka hledáte.

1. Hugh Jackman

Je pro vás důležité, aby měl vás partner přehled o lidech a situacích. Nerada byste byla, kdyby lidi soudil, pokud nemá dostatek informací. Dále je pro vás prioritou, aby byl humanitárně založený stejně jako Hugh. Malá pomoc s bojem proti AIDS nebo proti chudobě je pro vás znamením, že je to ten pravý.

2. Leonardo DiCaprio

Obdivujete člověka, který miluje, že stojí uprostřed pozornosti a neustále předvádí nejrůznější show, aby ostatní mohl bavit a dělat jim radost. Přitom je pro něho důležité okolí a nejbližší, protože se nebojí bojovat proti nejrůznějším nástrahám.

3. Vladimir Putin

Pokud vám imponuje někdo, jako je Vladimír Putin, pak milujete muže, kteří se nebojí postavit za to, co považují za správné. Bohužel je nezajímá, zda je jejich rozhodnutí dobré či nikoliv. Vždycky znají nejjednodušší a nejvhodnější cestu k dokončení úkolu a neztrácejí své úsilí na zbytečných věcech.

4. Brad Pitt

Pokud se vám líbí Brad Pitt, pak se vám líbí muž, který má dobrý estetický smysl. Jste ráda, že váš partner ví, jak se oblékat a vystupovat na veřejnosti. Estetika je pro vás velmi důležitá. Potřebovala byste muže, který se živí jako architekt nebo jako počítačový expert. Máte ráda, když jsou věci podle plánu, a to u takového muže můžete čekat.

5. George Clooney

Pokud sníte o princi, který žije ve světě nekonečných možností, kde může být překonána jakákoli výzva, tak potom toužíte po někom, jako je George Clooney. Takový popis přesně vystihuje jednotlivce, který nejen neustále dosahuje svých uměleckých cílů, ale také je vášnivým aktivistou v nejrůznějších odvětvích.

6. Barack Obama

Přejete si, aby váš partner byl optimistický a plný nadšení z budoucnosti, stejně jako je exprezident Obama. Takový člověk vidí možnosti kdekoli a všude kolem sebe, navíc své nápady bude šířit do širokého okolí. S takovým mužem si budete připadat jako princezna, která má kolem sebe spoustu lásky.

Psychologický obrázek

Test, který toho o vás prozradí mnohé! Vyberte si z obrázku jeden předmět a dozvíte se o sobě věci, které byste nečekali

Oko test

TEST: Vyberte si oko, které vás zaujalo jako první! Váš výběr prozradí mnohé o vaší osobnosti.

Reklama
Článek je zařazen v: typ muže, test, jaký muž, kdo je můj typ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama