reklama

reklama

Stovky mrtvých ptáků spadlých z nebe

VIDEO: Děsivé záběry, které šokují internet! Stovky mrtvých ptáků začaly padat z nebe. Může za jejich záhadnou smrt UFO?

Publikováno: 05.02.2018
Proč z nebe spadly stovky mrtvých ptáků se dosud neví, vzniklé konspirační teorie o vlivu UFO jsou ale dost nepravděpodobné.

reklama

Na videozáznamu pořízeném v americkém Utahu se objevilo velké množství mrtvých ptáků povalujících se v ulicích poté, co údajně spadli z nebe kvůli útoku UFO. Záběry ukazují mrtvé špačky napříč silnicemi. Příčina této události však není známa. Někteří konspirativní teoretikové proto věří, že záhadný úkaz je spojen s útokem mimozemšťanů. Jeden z nich sdílel analýzu výjevu na svém YouTube kanálu, ve které nabídl svou teorii o tom, co se stalo. Ve videu tento „youtuber" kritizuje jednoho z policistů zapojených do vyšetřování v Utahu, který tvrdil, že ptáci vletěli a narazili přímo do obrovského vozidla. Jednoznačně vyloučil možnost vlivu mimozemšťanů na tuto podivnou událost a teorii s UFO nazval jen jednou z dalších lidi děsících konspirací. 17 ptáků bylo naštěstí údajně stále naživu. Všichni byli přemístěni do místního rehabilitačního centra, aby se zotavili.

Zmíněný konspirátor tvrdí, že podobných případů už bylo do začátku roku dvanáct. Jeho video však samozřejmě neobsahuje žádná vysvětlení toho, co se skutečně stalo. Místo toho apeluje na emoce lidí, kteří video sledují. Hlavním cílem podobně zaměřených YouTube kanálů je poukázat na zvláštnosti a přímo naznačují, že jejich důvodem musí být mimozemšťané, protože nic jiného to přece být nemůže. A všichni do jednoho jsme obelháváni vládou, která tvrdí, že nic jako mimozemšťané neexistuje, a oni mezi tím využívají své neuvěřitelné technologie k zabíjení zvířat. Přesto to nemá vůbec žádný efekt na lidi a nikdo s tím nic nedělá. No, podívejte se na zmíněné video a zhodnoťte sami, jak moc je důvěryhodné.

 

 

Je tohle důkaz o existenci mimozemšťanů?

VIDEO: Tyto šokující záběry prý dokazují existenci UFO! Vážně proletěla okolo stíhačky mimozemská loď?

Důkaz o existenci mimozemšťanů?

VIDEO: Jsou to mimozemšťané? Tyto děsivé ohnivé koule na obloze mají dokázat existenci UFO

reklama