návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Firma nabízí ženy, které vám uklidí domov úplně nahé. Holky, vážně byste tohle chtěly dělat?

Představte si, že se živíte uklízením domácností. Nic zvláštního, že? A teď si představte, že to děláte nazí...
Vydáno: 10.02.2019
Společnost hledá nahé uklízečky
Společnost hledá nahé uklízečky Autor: naturistcleaners.co.uk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pokud přemýšlíte o změně zaměstnání a zároveň máte rádi, když na sobě máte co nejméně oblečení, pak je tento job přesně pro vás. Společnost Naturist Cleanser totiž hledá ženy, které jsou ochotné uklízet v domácnostech na částečný úvazek. A jak už jméno firmy napovídá, musely by to dělat úplně nahé. Tedy až na případné gumové rukavice. Pokud se vám, dámy, tento nápad zalíbil, vězte, že za hodinu takového necudného uklízení byste dostali více než příjemných 45 liber, což je v přepočtu 1330 korun. Společnost navíc nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti s povoláním uklízečky a nehledí ani na míry, tělesné tvary a věk. Každému se totiž líbí něco jiného a v Naturist Cleansers by rádi vyhověli všem zákazníkům.

S myšlenkou poskytovat uklízecí služby vykonávané kvalifikovanými nahými ženami přišla v roce 2017 Laura Smith. Zjistila, že se nahá cítí skutečně dobře a svobodně, a to i před přítelem a blízkými kamarády, a tak si založila vlastní firmu. Ta zaměstnává samozřejmě i uklízečky, které chtějí pracovat oblečené, ty však dostávají o polovinu méně peněz. Nejčastějšími klienty jsou muži ve věku 20 až 50 let, kteří žijí sami a s najatými uklízečkami si chtějí taky trochu popovídat o normálních věcech. Pokud cítíte, že by tohle byla skutečně pozice jako dělaná právě pro vás, podívejte se na následující video, podle kterého si můžete udělat konkrétnější obrázek o tom, jak probíhá takový nahý uklízecí den.

 

 

Žena se nebojí použít bič ani ostrá slova!

PRÁCE SNŮ: Sexy domina mučí a ponižuje muže! Vydělává si tím velké peníze!

Článek je zařazen v: uklízečky , nahota , společnost , práce