návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Holka se během rande přiznala, že je plešatá, a sundala si paruku. Týpkova reakce ji naprosto šokovala

Příběh, který se ihned stal virálním hitem. Jak se muž po jejím přiznání zachoval?
Vydáno: 27.12.2017
Žena si sundala na rande paruku 2
Autor: YouTube.com/FirstDates Žena si sundala na rande paruku 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Britská show First Dates je úspěšným seznamovacím pořadem, v které jdou neznámí lidé na první rande do luxusní restaurace. A většinou tam minimálně na jednoho z nich čeká velké překvapení. O následujícím díle to pak platí dvojnásob. Dvaadvacetiletá Eve Betts tu totiž na svého nápadníka vybalila opravdu nečekané překvapení. Rozhodla se být totiž k evidentnímu sympaťákovi ihned upřímná a řekla mu pravdu. Pohledná dívka totiž ve skutečnosti nemá černé vlasy. Jedná se totiž o paruku a ona je ve skutečnosti zcela plešatá!

Žena trpí nemocí zvaná alopecie, kvůli níž už jí od dětství vůbec nerostou vlasy. Ve škole pak byla kvůli onemocnění terčem šikany a kluci s ní dlouhá léta nechtěli nic mít. Eve se proto rozhodla tentokrát nic neriskovat a hned řekla muži pravdu. Jeho reakce ji ale naprosto šokovala.

Muži se totiž holka bez paruku líbila ještě víc a úplně se při pohledu na ni rozzářil. Po chvíli ji dokonce poprosil, ať už si paruku vůbec nenasazuje. Ona byla z jeho odpovědi tolik dojatá, že musela rychle běžet na záchod, kde se téměř rozbrečela. Na zbytek večeře pak svou parukou nezvykle odklidila pryč. Byla ráda, že ji má konečně někdo rád takovou, jaká ve skutečnosti je. Celé video nyní dojímá lidi po celém světě. Kéž by takových mužů bylo daleko více.

 

 

Miminko a jeho dojemná reakce

VIDEO: Malé miminko má vážnou zrakovou vadu. Podívejte se na jeho reakci, když mu nasadili speciální brýle

Ženy se vydaly do fitka jen v namalovaném oblečení

VIDEO: Dvě sexy kočky se vydaly do posilovny jen v tangách a namalovaném oblečení. Reakce ostatních vás dostanou

Článek je zařazen v: paruka , rande , seznamka , plešatá