návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

VIDEO: Hráč Fortnite se rozplakal poté, co dostal celoživotní ban! Za co byl tak přísně potrestán?

Po obdržení celoživotního banu se slavný hráč Fortnite FaZe Jarvis rozplakal.
Vydáno: 06.11.2019
Fortnite zabanovalo hráče za podvod 1
Autor: youtube.com Fortnite zabanovalo hráče za podvod 1

17letý FaZe Jarvis, britský youtuber a streamer hry Fortnite, natočil čerstvě video, kde fanouškům vysvětluje, za co dostal ve hře celoživotní ban. Jak se totiž ukázalo, Jarvis podváděl a ve hře užíval aimbotu – programu, který mu pomáhal se střelbou. Což je jedno z nejhorších provinění se vůči pravidlům, jakého se hráči mohou dopustit.

 

 

Hráč se ke všemu přiznal a snažil se své činy omluvit s tím, že netušil, o jak závažné provinění se jedná. Ve svém videu se pak mladík rozplakal, protože když se celý váš život točí kolem jedné věci a pak všichni odhalí, jací jste podvodníci a tu věc vám vezmou, pochopitelně se z toho zhroutíte. Vzhledem k tomu, že je to ale naprosto zasloužené, tady vlastně není moc co řešit.

Někteří jeho fanoušci teď skrz kampaň #FreeJarvis prosí vydavatele Epic Games, aby udělali výjimku a hráče omilostnili. Oficiálně vyjádření k téhle prosbě zatím nepadlo.

Článek je zařazen v: Fortnite , hra , youtuber , streamer , FaZe Jarvis , ban , aimbot , podvádění , fanoušci

reklama