návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Pár unikl o vlásek smrti! Na cestě je napadli útočníci s mačetami. Jak se před nimi ubránili?

Co dělat, když na cestě potkáte útočníky s mačetami v rukou?
Vydáno: 07.12.2018
Útok mačetami v Africe 2
Autor: youtube.com Útok mačetami v Africe 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Představte si, že si takhle naskočíte na safari v Keni, když vás najednou na cestě přepadnou bandité. A co hůř, bandité jsou ozbrojení. Co teď? No, jestli nevíte, možná budete rádi, že se přesně tenhle případ nyní přihodil americkému páru, který byl společně na dovolené v Keni.

Bryant a Lauren Swensonovi byli při jízdě oblastí Mai Mahiu přepadeni bandity, kteří v rukou drželi mačety. Naštěstí však průvodci, kteří pár doprovázeli na cestě, zachovali klid a okamžitě se začali bránit. A to útěkem. Nejprve tedy začal řidič couvat, později se ale na pokyn ostatních rozjel vpřed a právě to nakonec i všechny zachránilo.

 

Ve videu z kamery na čelním skle jsou slyšet i střelné rány. To proto, že na scénu dorazili mimo záběr policisté, kteří se s bandity okamžitě pustili do střetu. Pár civilistů se naštěstí vyhnul zranění a může teď o svém drsném zážitku vyprávět.

Článek je zařazen v: bandité , útočníci , mačety , pár , smrt , auto , Afrika , Keňa