návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

VIDEO: Puberťačka se ujala opuštěné kočičky. Poté zjistila, že je to ve skutečnosti tohle nebezpečné zvíře

Roztomilé opuštěné koťátko objevila osmnáctiletá teenagerka v Argentině. Jenže se ukázalo, že to není žádné koťátko, ale divoká kočka.
Vydáno: 27.11.2019
Divoká kočka
Autor: youtube.com/The Daily Mail Divoká kočka

Celkem dvě kočičky objevila dívka Florencia v argentinské provincii v jeskyni poblíž řeky. Koťata byla opuštěná, protože přišla o matku. A tak spolu se svým bratrem vzaly malé kočky s sebou domů. Pojmenovali je Dani a Tito, přičemž Tito bohužel přišel o život z důvodu nedostatku síly. Dospívající si celou dobu mysleli, že si vzali domů obyčejné opuštěné kočky.

Jenomže když musela být zbylá kočka odvezená na veterinu, protože si poranila nohu, byla Florencia šokovaná, když zjistila, že po celou tu dobu měli doma ve skutečnosti mládě jaguarundské divoké kočky. Ta je podobná pumě a nachází se v Severní a Jižní Americe. Tyto kočky jsou úzce spjaty s gepardem nebo pumou, což není zrovna ten druh mazlivých tvorů, které byste chtěli mít doma na pohovce.

Dívka však nemohla zaplatit Daniho operaci nohou, proto kontaktovala argentinskou nadaci pro záchranu zvířat s nadějí, že jí pomohou. A to naštěstí také udělali. Dívka však zůstává nadále s nadací v kontaktu, aby věděla, jak se Danimu daří.

 

Článek je zařazen v: kočka , kočička koťátka , puma , divoká kočka

reklama